Ana sayfa

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

iyi kalite Kyocera Toner Kartuşları satış için
iyi kalite Kyocera Toner Kartuşları satış için
Mallar toplandı ve yakında yeni sipariş comoing. 200 tk 1142 toners kapıdan kapıya soru maliyeti

—— Bay Matt - Kanada'dan

Uyumlu Ricoh tokenlarınız teşekkürler. Aşağıdaki tonerler için tekrar sipariş veriyoruz ve lütfen bana proforma gönderin. Toner 1270D 798 adet Toner MP301 600 adet

—— Bay Gus Klopper - Fas'tan

Saygılar için çok teşekkür ederim, şimdi çok güzel paketler. biz 150PCs TK6305 ödeme ASAP göndermek için deneyin

—— Sayın Pedro - İtalya'dan

Şimdi toner kalitesi iyidir. Ben, birlikte iş yapmak eminim sana bazı tonerler için birkaç gün / hafta bir düzen verecek.

—— Bay Ronaldo - Polonya'dan

Listenizdeki ürünler için sahip olduğum ilk istek aşağıdaki gibidir: TK-1110/515 adet TK-170/380 adet Daha önce olduğu gibi aynı kaliteli ..

—— Almanya'dan Bay Peter

Ben sohbet şimdi

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD
Fabrika binası ön tarafı Ofis resepsiyonu Ofis örnek Oda Guangzhou Fuarı Toner dolum üretim hattı Toz stok Ricoh toner üretimi Teslimattan önce QC Test

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : ESTA
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 1000000-3000000
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 90% - 100%
Hakkımızda:

Esta ofis Technology Co, Shenzhen City, Guangdong Çin bulunan .Ltd, 17 yıllık üretim uzmanlığı ve becerileri ile uyumlu fotokopi toner kartuşları üreten profesyonel bir fabrikasıdır .

Estatoner Corporation yapısı şunları içerir: Satış Borçları, Markalama Borçları, Ar-Ge Borçları, QC Borçları, Üretim Borçları, Lojistik ve Depolama Borçları ve Satış Sonrası Departmanları.

Yaratıcılığa ve yeniliğe yapılan yatırımı tahsis etmeye istekliyiz ve çeşitli Fotokopi Makinesi Toner aralıkları, ülkedeki rakipler karşısında rekabet gücünü artırmamıza yardımcı oluyor. Oem sipariş büyük ölçüde karşıladı!

Toner kapsamları, fotokopi makineleri Kyocera, Ricoh, Minolta, Canon, Panasonic, Sharp, Toshiba için Fotokopi tonerleridir ve tüketici tercihine göre 1000'den fazla mevcut modeli bulunmaktadır.

Sürdürülebilir bir şekilde gelişmek için, kalite her zaman ilk kaygımızdır. Aşağıdaki avantajları kullanıyoruz:

1. Üretim: Müşterilerin ihtiyacına göre, Yeni kartuşlar Grand A Çin tozu veya Japonya Mitsubishi veya seçim için ithal edilen Tomogawa toner tozu ile doldurulur.

2. Estatoner ekibi: Ekip çalışanlarının somut iddialarımız olduğuna inanıyoruz. Ve her yıl ekip kadrosu oluşturma faaliyetlerini personelin bağlılığını ve sadakatini korumak için düzenliyoruz.

3. Reklam: Tüm tanıtım, palavra olmadan açık ve dürüst bir açıklama temelinde yapılır.

4. Satış sonrası servis: 24 saat içinde herhangi bir sorunuz için olumlu cevap verilebilir. Ayrıca, herhangi bir kusurlu toner kartuşu varsa iade edilebilir.

Yüz yüze iletişim kurmak için bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!

ESTA OFİS TEKNOLOJİSİ CO, .LTD Tesis / Tesis / Ekipler.

1) 4.000 metrekare, 100 işçi ve 20 mühendis ile gelişmiş üretim tesisidir.

2) 3 adet laboratuvar, 2 adet gösteri salonu ve 1 adet test merkezi ile 50 adet fotokopi makinası.

3) Üretim kapasitesi: 100.000 adet toner kartuşları / aylık.

5) Deneyimli Ar-Ge mühendisleri, en yeni fotokopi modelleri için toner kartuşlarının araştırılmasına adanmıştır.

6) Sıkı Kalite Kontrol sistemleri ve uygun garanti şartları.

7) küresel müşterileri için OEM ve ODM zengin deneyim.

Yönetim ve Sertifikalar :

Etkili, yenilikçi, yaratıcı bir yönetim ekibimiz var ve fabrika zaten ISO9001-2008 QMS ve ISO14001-2004 çevre yönetim sistemini geçti. Kuruluşundan bu yana herhangi bir parti kalitesi sorunu yoktur. AQSIQ (Devlet Kalite Muayene İdaresi), sitemizin 2012-2019 yılındaki yerinde kontrolünü alır ve tüm sayaçlar muayeneyi geçti. Üretimin kalite yönetim sistemimize uygun olduğunu ve ürün kalitesinin istikrarlı ve güvenilir olduğunu tam olarak kanıtladı.

Toner Sergisi:

Özel gereksinimler gittikçe daha seçici ve talepkar olduğu için Estatoner ekibi dünyaca ünlü fuarlara aktif olarak katılıyor, böylece pazara yakınlaşıyoruz ve müşterilere ve müşterilere yaklaşıyoruz. En yeni tonerleri fuarlara götürüp satış noktalarını tam olarak göstereceğiz. Fuarlar hakkında en son haberleri almak için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.

İhracat Satış Servis Ekibimiz:

Denizaşırı Piyasalar :

Yüksek kaliteli ürünler ve iyi şirket itibarı ile, tonerlerimiz hem iç hem de dış pazarlarda popülerdir, aşağıdakiler de dahil olmak üzere dünya çapında 100'den fazla ülke ve bölgeye genişledik:

  • Avrupa: Polonya, Amerika, Makedonya, Kanada, İngiltere, İtalya, Fransa, Almanya, Yunanistan
  • Asya: Brunei, Kore dili, Singapur, Filipinler, Vietnam, Laos, Özbekistan, Kamboçya, Tayland, Malezya, Endonezya, Bangladeş, Hindistan, Kazakistan, Pakistan, Sri lanka, Afhanistan, Irak, İran, Ürdün, Lübnan, Filistin, Suudi Arapça, BAE, Umman
  • Afrika: Zambiya, Kenya, Bolivya, Botsvana, Burundi, Nijerya, Malavi, Libya, Fas, Gana, Madagaskar, Ruanda, Uganda, Tunus, Cezayir, Mısır, Tanzanya, vb.

İletişim bilgileri
ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. George

Tel: +86-159 8672 3295

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)